Sijoitukset
Luokka 1. CIC1 koulukoe 38 os.
1. DE Fanny Barclay - Estaban SNR
2. FI Samuel Vainio - Silverfoxes Hell or Highwater
3. FI Jemiina Rajala - Skywards André
4. FI Milja Hulkko - Keikarin Taikatuuli
5. NO Sonia Stordahl - Bomullburr
6. DE Fanny Barclay - Campbell SNR
7. DE Fanny Barclay - Daddys Dollars
8. FI Anttoni Harva - Veleventy Prime
9. FI Silvia Kurjensalo - Rosegarden's Dragonrend
10. BE Tijs Schepper - Atomica
11. FI Silvia Kurjensalo - Lovingtillthemorning
12. RU Vladimir Kozlov - Lonesome Glory
13. SE Cecilia Lundén - Tuhlarin Kimurantti
14. IT Jaxon Skeates - Billingsley
15. FI Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling
16. FI Jesse Aro - Inkstain Vegas
17. FI Jeramy Raeske - Kallan Leafrain
18. DE Martin Hartz - Adamas
19. GB Arleen Hoffmann - Leiftnick Marcello
20. RU Yelena Sokolova - Konstantin
21. FI Milja Hulkko - Leilein Kiirastuli
22. FI Oskari Käkiharju - Barely Holding On
23. FI Juuso Sherman - Seventh Inkytinky
24. PL Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
25. US Mandy Sterling - Colmcilla
26. FI Nella Kajanne - Lumos Sorcerer
27. GB Angelica Gascoigne - Baer's Pochard
28. FI Anttoni Harva - Fiendfyre Prime
29. FI Jemiina Rajala - Heldegrads Romero
30. FI Aleksi Vaalavuo - Shazerac
31. CH Jasmin Kajasto - Crownhead
32. CH Kimberly Kajasto - Pilvipellon Hopearuuti
33. CH Kimberly Kajasto - Volvo Voimanpesä
34. FI Sini Sarasto - Desroches Catawbiense
35. FI Kiira Veiskonen - Cloudfield Casimiro
36. NL Aaron Hoffmann - Afterglow
37. FI Janna Heikkilä - Bring me my toast xx
38. FI Naella Wahlman - Aura M!
Luokka 2. CIC2 koulukoe 30 os.
1. FI Aleksi Vaalavuo - Selah
2. SE Cecilia Lundén - RF Jazzman II
3. FI Rasmus Alsila - Bertram
4. NO Astlyr Myhrvold - Silverstone
5. IE Flynn Daley - Gleanntán Gallchobhar
6. FI Aleksi Vaalavuo - Rosegarden's Nightingale
7. SE Cecilia Lundén - Salty Barracuda
8. FI Silvia Kurjensalo - Golden Criminal
9. IE Toby Oaks - Betrayal
10. PR Jacki Cartagena - Imprezzei Prime
11. FI Cecilia Blankley - D.E. Ziennica
12. NO Ronja Berg - Escheresque
13. FI Sini Sarasto - Khion Arkhaiotes
14. FI Milja Hulkko - Fred Mercury
15. IT Marc Di Bianchi - Balaclava xx
16. IT Eveliina Joutsjoki - Altáriel Roux
17. RU Kira Sennikova - Ce's Tuscaroaring
18. FI Jere Piippo - Anthropologie M!
19. GB Chaorita von Hellgren - Crazy In Nuts xx
20. GB Lance Kelly - Murderous Mandarin xx
21. GB Leonard von Hellgren - My Monologue xx
22. BE Tijs Schepper - Tonnerre
23. FI Oskari Käkiharju - Lord Carmine
24. FI Juuso Sherman - Vilanna d'Azuré
25. PL Agnieszka Nadolny - Châtenay Prime
26. RU Vladimir Kozlov - Vagabond Valley
27. IE Bridget O'Sullivan - Gleanntán Jiggish Jellyfish
28. IT Eveliina Joutsjoki - Camelopardalis
29. FI Cecilia Blankley - Valiant Malibu Bluffs
30. RU Ekaterina Golovka - Reveler Hood
|
Tulokset
Prosentit :: Luokka 1. CIC1
82,700 %
82,562 %
81,550 %
80,833 %
79,920 %
77,500 %
76,542 %
76,000 %
73,420 %
71,800 %
70,121 %
69,881 %
68,874 %
68,540 %
68,200 %
67,889 %
67,400 %
66,550 %
66,200 %
65,569 %
65,000 %
64,488 %
64,100 %
63,980 %
63,580 %
63,200 %
63,121 %
63,100 %
63,000 %
62,981 %
62,700 %
61,500 %
61,112 %
61,100 %
60,223 %
60,000 %
59,000 %
58,890 %
Prosentit :: Luokka 2. CIC2
80,100 %
79,834 %
79,105 %
78,220 %
77,500 %
76,322 %
76,000 %
74,324 %
73,870 %
73,121 %
72,981 %
70,116 %
69,992 %
66,800 %
66,255 %
65,100 %
65,000 %
64,300 %
63,900 %
63,349 %
63,221 %
62,500 %
62,290 %
61,992 %
60,671 %
60,340 %
60,112 %
59,671 %
58,880 %
56,997 %
|